Usługi rębakiem Wycinka alpinistyczna Pielęgnacja drzewa z podnośnika Wycinki i pielęgnacje drzew na Śląsku - NIE CZEKAJ ! Zrąbkowanie gałęzi

Wycena usług

Ze względu na różnorodność prac nasza firma nie ma ustalonych stawek np. za pielęgnacje czy wycinkę danego drzewa. Czynników wpływających na cenę usługi jest tak wiele, że nie da się na odległość (na telefon) wycenić danego zlecenia. W naszej firmie stosujemy 2 metody wyceniania:

1-pierwsza z nich i zarazem najlepsza to osobista wizyta u zleceniodawcy. Możemy wtedy bardzo dokładnie dokonać wyceny. Wycena ta jest BEZPŁATNA !

2-druga metoda polega na kontakcie mail-owym. Stosujemy ją gdy odległość do miejsca wykonania zlecenia jest znaczna. Klient zobowiązany wówczas jest do zrobienia kilku zdjęć przedstawiających dane drzewo. Dodatkowo należy podać krótki opis, w którym powinny się znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:
  1. Jakiej usługi dotyczy wycena? (Wycinka, pielęgnacja, itp.)
  2. Jaki gatunek i wymiary drzewa?: Obwód pnia mierzony na wysokości klatki piersiowej oraz szacunkowa wysokość drzewa.
  3. Jakie przeszkody znajdują się w pobliżu drzewa? (Budynki, linie energetyczne, droga, płot)
  4. Czy usługa ma obejmować wywóz gałęzi, czy drzewo usunięte będzie we własnym zakresie?

Nasz email: biuro.gamma@gmail.com

Przesłanie tych informacji wraz ze zdjęciami spowoduje, że będziemy mogli wycenić w miarę dokładnie dane zlecenie. Działamy na terenie całego województwa śląskiego i okolic.

Masz pytania? Zadzwoń!

Zlecenia wycinki i pielegnacji drzew realizowaliśmy już w takich miastach jak: Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Radzionków, Chorzów, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice, Świętochłowice, Pyskowice, Lubliniec oraz innych na terenie całego Śląska.